Armani

Armani

8 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący

Perfumy damskie GIORGIO ARMANI

Sławny włoski projektant, urodził się 11 lipca 1934 roku w okolicy Mediolanu, którego atmosferą żył od najmłodszych lat. Miał artystyczną duszę , interesował się filmem, modą i teatrem z którym związany był jego dziadek, który prowadził sklep z perukami. Po ukończeniu szkoły rozpoczął naukę na Uniwersytecie Medycznym, ale po dwóch latach rzucił studia i zatrudnił się w domu towarowym La Rinascente jako dekorator witryn sklepowych, później dyrektor i projektant Nino Cerruti. Po kilku latach praktyki, projektant postanowił rozpocząć własną karierę jako projektant i kreator mody. Ze swoim wspólnikiem Sergio Galeotti założył firmę - Domu Mody Giorgio Armani. Na początku kariery skupiał się na projektowaniu klasycznych strojów męskich a dopiero po kilku latach wprowadził kreacje dla kobiet. Obecnie marka Armani, której częścią jest Emporio Armani to prestiżowy, znany na całym świecie dom mody, projektujący ekskluzywne stroje, kolekcje zegarków, mebli, kosmetyków i oczywiście perfum. Poza eleganckimi kreacjami, projektant tworzy także kostiumy filmowe, stroje flamenco dla słynnego baletu Joaquin Cortes\'a a także mundury dla włoskiej policji i stroje liturgiczne dla hierarchów Watykanu. Każdy pokaz Domu Mody Armaniego to głośne wydarzenie na skalę światową. Projektant słynie z odważnego łączenia kolorów i niekonwencjonalnych eleganckich kreacji w nowoczesnym wydaniu.

Pierwsze męskie perfumy, które powstały w 1984 r., odniosły olbrzymi sukces komercyjny i pociągnęły za sobą kolejne linie, klasycznych już dzisiaj zapachów dla mężczyzn i kobiet. Perfumy Giorgio Armani są uosobieniem luksusu, klasy i eleganckiego przepychu. Światem hot cuture dostępnym dla każdego. Sławne perfumy damskie to m. in. Acqua di Gioia, Code, Armani Mania, Emporio Armani Diamonds a najbardzij znane męskie zapachy to Armani Mania, Emporio Armani for Men i Emporio Homme.

 

Płatności online w perfumerii internetowej obsługuje PayU | Karty kredytowe | Oryginalne perfumy damskie i mskie do 70% taniej kupisz w naszej drogerii internetowej | Perfumy | Kosmetyki | Zapachy | Zestawy upominkowe | Testery Perfum i prbki w perfumerii Warszawa